• Detail firmy

REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o.

Základní popis

Opravy a přepracování elektronických sestav, výměna součástek, revize a opravy desek plošných spojů (DPS), oprava zlacených kontaktů, ruční montáž DPS/elektronických sestav. Elektromechanická a mechanická montáž Vizuální inspekce, třídění výrobků a s

Adresa

Dolní Roveň 288
533 71 Dolní Roveň

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27110079

Výrobky, činnosti

Elektromechanické montáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 464 600 801
Telefon: +420 464 600 802
Telefon: +420 464 600 800
Fax: +420 464 600 803
E-mail: support@realtimetec.cz
WWW: www.realtime.ie

Kontaktní osoba

Patrik White - Jednatel

Další firmy v oboru

ELEKTRO KSK spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním nerezových materiálů na tvářecích lisovacích strojích kde výrobky převážně slouží jako polotovary při výrobě kondenzátorů v elektrotechnickém průmyslu. Dále se specializujeme na elektromontážní práce, průmyslové a domovní instalace, opravy a údržbu elektrických strojů a zařízení, opravy elektromotorů, elektrického ručního nářadí, domácích spotřebičů, prodej el. materiálu.

AWOS s.r.o.

Naše společnost se zabývá komplexními službami, od vývoje po výrobu elektronických dílů a zařízení, v oboru průmyslové elektroniky. Firma od svého založení v roce 1991 stále roste a zlepšuje své techniky. Naší silnou stránkou jsou komplexní služby z oboru průmyslové elektroniky a inovace elektronických zařízení.

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.