• Detail firmy

ALGIZ s.r.o.

Základní popis

Nabízíme služby BOZP, bezpečnost práce, požární ochrany, školení a poradenství. Provádíme správu nemovitostí a požární bezpečnost staveb.

Adresa

Štúrova 1701/55
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27209105

Výrobky, činnosti

Bezpečnost práce

Nabízíme služby BOZP, bezpečnost práce, požární ochrany, školení a poradenství. Provádíme správu nemovitostí a požární bezpečnost staveb.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 227 157 227
Mobil: +420 602 386 239
E-mail: sneider@algiz.cz
WWW: www.algiz.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Šneider - Jednatel

Mobil: +420 602 386 239

Monika Šneiderová - Jednatel

Další firmy v oboru

Brož Lakosilová s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti požární ochrany a bezpečnosti práce. Zajišťujeme školení PO a BOZP, odbornou přípravu preventistů PO, pravidelné prohlídky objektů, revize protipožárních zařízení, kotlů a tlakových nádob atd. Součástí služeb je rovněž poradenství a odborné konzultace v oblasti PO a BOZP. Seznam firem, které využívají našich služeb naleznete na webových stránkách firmy.

BOZPOTZ s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti financí, bezpečnosti a hygieně práce. Nabízíme poradenství v bezpečnosti a hygieně práce, rovněž služby soudního znalce BOZP a poradenství požární ochrany. Zajišťujeme také odborné finanční poradenství pro různé podnikatelské subjekty. Provádíme revize tlakových a plynových zařízení.

PELIT servis, s.r.o.

Věnujeme se revizím elektrospotřebičů, hromosvodů a plynových zařízení. Zajistíme kompletní elektroinstalační práce včetně projektu. Zabýváme se IT službami, návrhy a IT řešením vč. správy a údržby serverů. Provozujeme e-shop s kancelářskou technikou a IT komponenty.