• Detail firmy

METOP ELEKTRO, spol. s r.o.

Základní popis

Prodejna elektrotechnického vybavení

Adresa

Jáchymovská 272
460 10 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64053172

Výrobky, činnosti

Velkoobchod s domácími elektrospotřebiči

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 150 167

Kontaktní osoba

Ing. František Huněk - Majitel, Jednatel

Mobil: +420 603 272 752
E-mail: info@metopelektro.cz
WWW: www.metopelektro.cz/
Další firmy v oboru

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

P.V. Service, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou gastronomického zařízení pro profesionální provozy. Nabízíme varnou techniku, chladicí a mrazící techniku, nerezový gastro nábytek, zařízení pro přepravu jídel, gastronomické konvektomaty, tepelné gastro vitríny a udírny, gastronomické váhy apod. Navrhujeme a realizujeme kompletní stravovací provozy na zakázku. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis gastronomických zařízení.