• Detail firmy

Medievum s.r.o.

Základní popis

Provoz produkční a cestovní agentury se specializací na realizaci firemních a společenských akcí, marketingových aktivit a incentivních programů.

Adresa

Mikovcova 12/581
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27389197

Výrobky, činnosti

Produkční agentura

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 164 713
Mobil: +420 774 555 252
E-mail: info@medievum.cz
WWW: www.medievum.cz

Kontaktní osoba

Jan Prokop - Jednatel

Telefon: 777 120 550
Další firmy v oboru

Sweet Life s.r.o.

Nabízíme kvalitní a čerstvé pekárenské a cukrářské výrobky. Zajišťujeme výrobu dortů, zákusků, mini dezertů a dalších výrobků dle Vašich přání a požadavků. Dodáváme také dorty pro restaurace a kavárny. Poskytujeme cateringové služby. Dle vašeho přání zrealizujeme výrobu svatebních, narozeninových nebo firemních dortů na zakázku.

Jan Molnár - Ohňostroje M&M Pyro

M&M Pyro - realizace ohňostrojů na míru. Sestavíme a odpálíme ohňostroj přesně dle Vašich představ. Ohňostroje pro domácí či firemní oslavy, velké ohňostroje pro různá výročí měst a obcí, odpálené odborně způsobilými lidmi včetně úklidu a likvidace odpadu. Objednejte si u nás ohňostroj na svatbu, výročí firmy, narozeninovou oslavu, Vánoční večírek, Silvestr nebo jen tak pro radost.

GRINO - JIŘÍ NOVOTNÝ MUDr.

Kouzelník a mistr magie GRINO nabízí kouzelnická vystoupení pro děti i dospělé. Svými kouzly pobavím diváky všech věkových kategorií - na různých oslavách, svatbách, firemních večírcích, dětských párty, maturitních plesech či jiných akcích. Věnuji se magii všeobecné, mikromagii a iluzím. Profesionálním kouzelníkem jsem již téměř 25 let. Vystupuji po celém světě a jsem držitelem řady ocenění.