• Detail firmy

RESTOMA s.r.o.

Základní popis

Společnost RESTOMA s.r.o byla založena v roce 2000 a je zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě. Navazuje na dlouhodobé zkušenosti zakladatele společnosti v oblasti stavební výroby. Společnost zaměstnává cca 20 zaměstnanců.

Adresa

Na Zákopě 443/2
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25852833

Výrobky, činnosti

Občanská výstavba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 311 403
Mobil: +420 736 672 225
Fax: +420 585 311 403
E-mail: restoma@seznam.cz
WWW: www.restoma.xf.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Tomášek - Jednatel

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.