• Detail firmy

Profi-tisk group s.r.o.

Adresa

Krakovská 14
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26868954

Výrobky, činnosti

Polygrafická výroba

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 905 717
Mobil: +420 775 905 727
Mobil: +420 775 905 715
E-mail: stejskal@profitisk.cz
E-mail: obchod@profitisk.cz
WWW: www.profitisk.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Vebr - Jednatel

Ladislav Stejskal - Jednatel

Marie Kubatíková

Telefon: 724 330 270
E-mail: m.kubatikova@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ivo Bernard

Zabýváme se kompletními službami v oblasti gravírování. Nabízíme reklamní tisk na Vaše dárkové předměty pro potencionální klienty, vypalujeme laserem na různé materiály, vytváříme sublimační potisk za pomoci speciálního inkoustu, zaměřujeme se také na grafické práce všeho druhu či prodáváme v e-shopu výrobky na přání.

JD AGENCY spol. s r.o. - výroba reklamy

Naše společnost působí na brněnském trhu reklamy již 20 let. Specializujeme se na polepy vozidel, výloh, budov. Věnujeme se velkoplošnému tisku, výrobě bannerů, světelných panelů, reklamních poutačů atd. Nabízíme grafické návrhy billboardů, vizitek, logotypů či corporate designu. Provádíme gravírování do různých materiálů, vyrábíme raznice. Kompletní činnost naleznete na našich webových stránkách.

LAMA STONE s.r.o.

Specializujeme se na laserové gravírování a řezání organických materiálů. Realizujeme gravírování do dřeva, laserové gravírování kovů, laserové gravírování plastů, laserové gravírování kůže, řezání papíru laserem a gravírování skla laserem. Zabezpečujeme 3D obrábění laserem v kusové nebo sériové výrobě.