• Detail firmy

Tomáš Petržílka

Základní popis

Zakázková výroba nábytku se zaměřením na atypický nábytek. Nabídka kuchyňských linek, skříní, koupelnového a kancelářského nábytku.

Adresa

U starého Labe 1001/37
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  41967712

Výrobky, činnosti

Nábytek

Zakázková výroba nábytku se zaměřením na atypický nábytek. Nabídka kuchyňských linek, skříní, koupelnového a kancelářského nábytku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 911 980
Mobil: +420 603 483 756
E-mail: tomas.petrzilka@centrum.cz
WWW: www.nabytekpetrzilka.unas.cz/

Kontaktní osoba

Tomáš Petržílka - Majitel

Další firmy v oboru

Vít Humpl

Zabýváme se zakázkovou výrobou nábytku. Zaměřujeme se především na výrobu kuchyňských linek a vestavěných skříní na míru. Dále pro Vás vyrábíme jakýkoliv interiérový a exteriérový nábytek, včetně doplňků. Ke každému projektu Vám vytvoříme 3D prezentace v kvalitním programu.

TRUZAM - zakázková výroba interiérů

Zaměřujeme se na zakázkové truhlářství. Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru, obývacích stěn, schodišť, kancelářského a zahradního nábytku.

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.