• Detail firmy

BKX a.s.

Základní popis

HYDRAULIKA - hadice, rychlospojky, přípojky, trubky, příchytky, kulové ventily, hydraulická šroubení a armatury, spony těsnění filtry šroubová spojení čerpadla nástavby hydraulické válce pístní tyče

Adresa

Železniční 512/7
772 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25321188

Výrobky, činnosti

Hydraulické zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 603 886 178
Fax: +420 585 312 646
E-mail: bkx@bkx.cz
WWW: www.bkx.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Řepický - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

FOCAM spol. s r.o.

Naše společnost se 40-ti letou slévárenskou tradicí se zabývá výrobou odlitků, jako jsou prototypy, náběhy výrob či náhradní díly. Odlitky převážně z tvárných, vermikulárních a legovaných litin a ocelí vyrábíme v malých i středních sériích. Náš výrobní program zahrnuje rovněž odlitky ze slitin Al a Cu do pískových forem a kokil.

HAJDO spol. s r.o.

Specializujeme se na konstrukce, projekce a výrobou strojů a zařízení. Nabízíme soustružení, vyvažování, dělení vodním paprskem, CNC ohýbání trubek, svařování a zámečnickou výrobu. Vyrábíme kvalitní kardanové hřídele, armované hadice, papírenské stroje a hydraulické trubky.

KVELB s.r.o.

Elektrické pohony Siemens – elektromotory, elektropřevodovky, frekvenční měniče, softstartéry, hřídelové spojky a komponenty pro automatizaci. Úpravy a opravy motorů a převodovek. Certifikace ISO9001:2000, Solution Partner Siemens a SERCO.