• Detail firmy

REKOM Nový Bydžov, a.s.

Základní popis

REKOM Nový Bydžov a.s. se specializuje především na výstavbu a rekonstrukce pozemních komunikací.Uvedenému předmětu podnikání odpovídá strojní i technické vybavení firmy, jakož i odborné zaměřění managementu a všech zaměstnanců.

Adresa

Měník-Barchůvek čp.2
504 01 Barchůvek

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25264737

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Kontaktní údaje

Telefon: +420 495 491 258
Mobil: +420 737 269 581
Fax: +420 495 491 258
E-mail: jkadavy@rekomnb.cz
E-mail: perina@rekomnb.cz
E-mail: rekom@rekomnb.cz
WWW: www.rekomnb.cz

Kontaktní osoba

Pavel Peřina, - Předseda představenstva

Josef Kadavý - Ředitel

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

INTERLUX s.r.o.

Činnost společnosti je zaměřena na stavební práce a rekonstrukce. V rámci stavebních prací provádíme rovněž zateplování a izolace proti vlhkosti, venkovní i vnitřní omítky včetně štukování, montáže sádrokartonů, obklady, dlažby aj. Na hrubé stavby používáme materiály Porotherm a Hebel, na nízkoenergetické domy zateplovací maltu, pěnu a lepidla. Referenční zakázky naleznete na našich www stránkách.