• Detail firmy

Mrázek a Blecha

Základní popis

Provádíme opravy hydraulických válců, výrobu hydraulických válců, obrábění, soustružení, broušení hřídelů, čepů apod., frézování.

Adresa

Havlíčkova 60
273 05 Smečno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12386057

Výrobky, činnosti

Hydraulické zvedáky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 547 891
Fax: +420 312 547 891
E-mail: BlechaJiri@seznam.cz
WWW: www.mrazek-blecha.eu

Kontaktní osoba

Jiří Mrázek - Jednatel

Blecha - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

VALID s.r.o.

Naše společnost se věnuje prodeji strojních součástí pro lehký průmysl. Zajišťujeme opravy elektromotorů Siemens. Zboží dodáváme přímo k odběrateli, na základě domluvy lze vybrané zboží rezervovat na našem skladu. Určíme typ výrobku dle rozměru s možností převodu mezi výrobci. Jsme certifikovaným distributorem značky Schaeffler Group. Zastupujeme další výrobce jako KTR, OPTIBELT aj.

Kompresory Vzduchotechnika s.r.o.

Dodáváme kvalitní automatizační techniku, jednoúčelové stroje a nářadí. Nabízíme kompresory, pneumatické nářadí, potrubní rozvody, maziva a maznice, zařízení pro úpravu vzduchu, separátory pro vodu a olej, cyklické odlučovače, válce a ventily, měřící techniku a mnoho dalšího.