• Detail firmy

STŘECHY KOTLABA s.r.o.

Základní popis

Jsme pokrývači, klempíři a tesaři. Montujeme střechy, střešní krytiny a střešní konstrukce. Nakupujeme a prodáváme klempířské prvky, střešní krytinu, okapy a veškeré doplňky.

Adresa

U Tří lvů 256/5
370 05 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26045141

Výrobky, činnosti

Okapy a střešní okapové roury

Kontaktní údaje

Fax: +420 385 348 681
E-mail: kotlabaj@volny.cz

Kontaktní osoba

Pavlína Kotlabová - Jednatel

Jaroslav Kotlaba - Jednatel

Další firmy v oboru

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.