• Detail firmy

Stanislav Kohout - K&K Kvalite

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti novostaveb a rekonstrukce objektů, projekční a inženýrské činnosti, vybavení interiérů. Prodej bytů.

Adresa

Grégrova 534
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12392448

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Nabídka služeb v oblasti novostaveb a rekonstrukce objektů, projekční a inženýrské činnosti, vybavení interiérů. Prodej bytů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 727 554
Mobil: +420 602 232 734
Fax: 315 727 731
E-mail: kvalite@kvalite.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Kohout - Majitel

Další firmy v oboru

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.

AVAPS s.r.o.

Zabýváme se vývojem, projektováním, výrobou a montáží v oblasti požární ochrany. Nabízíme roletové požární uzávěry, skleněné i textilní kouřové zábrany, garážová, průmyslová a rychloběžná vrata, rolovací mříže a mobilní protipovodňové zábrany.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.