• Detail firmy

MYKKO, spol. s r.o.

Základní popis

zámečnické výrobky a to: mříže, dveře, branky, vrata , atypické zámečnické výrobky, dodávky a montáže oplocení různých typů a výrobců , stojany, police,

Adresa

Petroupim 10
256 01 Benešov u Prahy

Okres: Benešov
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15891313

Výrobky, činnosti

Zámečnické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 317 795 610
Mobil: +420 317 795 610
E-mail: mykko@tiscali.cz
WWW: www.mykko.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zbyněk Beneš - Jednatel

Mobil: +420 603 854 634
Další firmy v oboru

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

Petr Rubeš

Specializací firmy je zámečnická výroba a kovoobrábění. Provádíme frézování, soustružení, vrtání, broušení, svařování. Realizujeme i složitější zakázky, jako je např.: zdravotnická a filmová technika ze speciálních materiálů, nosné vozíky pro diagnostické kamery, inseminační přístroje apod. Garantujeme kvalitní a přesnou práci. Spokojenost zákazníka je pro nás prioritou.

HFH STROJNÍ ŘEPÍN s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce, kovové regály, zábradlí, rampy, balkony a jiné ocelové části budov. Provádíme děrování profilů a povrchové úpravy kovů, jako je zinkování a lakování komaxitem. Používané strojní vybavení naleznete na našich webových stránkách, kde jsou i reference realizovaných zakázek.