• Detail firmy

Milan Brokl

Základní popis

Provádění staveb,jejich změn a odstraňování - Zemní práce - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečí) - Dlaždické práce - Malířské a natěračské prace

Adresa

Na Vlaštovce 797
539 73 Skuteč

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66804418

Výrobky, činnosti

Popis naší činnosti

Provádění staveb,jejich změn a odstraňování Zemní práce Nakládání s odpady (vyjma nebezpečí) Dlaždické práce Malířské a natěračské prace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 350 301
Mobil: +420 777 280 860
WWW: www.brokl.info/

Kontaktní osoba

Milan Brokl - Majitel

Mobil: +420 777 280 860

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Miroslav Klail

Hlavní činností firmy jsou malířské a lakýrnické práce. Dále provádíme tapetování, sádrové omítky či fasádní nátěry. Poskytujeme rovněž poradenství v tomto oboru. Budete-li mít zájem o některou z výše uvedených služeb, neváhejte nás kontaktovat. Malířské a lakýrnické práce provádíme již téměř 20 let a máme mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Staňte se jedním nich.

Zahrady Laurus

Zabýváme se projektováním, návrhy a realizací zahrad. Zajišťujeme jejich rekultivace, tvorbu nových prvků včetně drobných roubených staveb. Věnujeme se údržbě a ošetřování zeleně. Naše služby jsou určeny zákazníkům nejen z okresu Jihlava.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.