• Detail firmy

Štěpán & Jíchové

Základní popis

Provádíme rekonstrukce bytových jader a panelových bytů, rekonstrukce nemovistostí. Zajišťujeme projekt. dokumentaci. Konzultace s byt. designérem. Nabízíme sádrokart. konstrukce, plovoucí podlahy, dveře, dlažby, obklady, inst., elekt., top práce.

Adresa

Na vyhaslém 3194
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71026894

Výrobky, činnosti

Stavební činnost

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 276 440
Mobil: +420 731 113 849
Mobil: +420 603 930 491
Mobil: +420 605 737 183
E-mail: info@stepan-jichove.cz
WWW: www.stepan-jichove.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Jícha - Majitel

Petr Štěpán - Majitel

Kamil Jícha - Majitel

Další firmy v oboru

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.