• Detail firmy

Dana Kuncová

Základní popis

Výroba a prodej

Adresa

Vysokov 19
549 12 Vysokov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ: 
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej dortových svíček

Výroba a prodej dortových svíček s držáky a bez držáků, tenkých obětních, Sakur, vánoční svíčky na stromek a do lampionů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 630 386
E-mail: kuncova.dana@centrum.cz
WWW: www.dana-kuncova-vysokov.firmy.cz

Kontaktní osoba

Dana Kuncová - Jednatel

Další firmy v oboru

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

P.P.H.U. "Firany" Maria Mazurek

Náš úspěch je postaven na aktivity zaměřené na spokojenost zákazníka. Pozvat je poskytovat širokou škálu obchodů, které ve standardní nabídka zahrnuje více než 150 modelů, lze jej přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka. Dekorace mohou být navrženy pro různé velikosti okna.

L-dekor

Prodej stylových výrobků a doplňků k vytvoření osobitého charakteru interiéru či exteriéru. Nabízíme bytové doplňky, textilní dekorace, rámečky na fotografie, ručně vyráběná mýdla, zahradní dekorace, šperky, plyšové medvídky, užitkovou keramiku, různé drobnosti, maličkosti a doplňky. Naše zboží si můžete prohlédnout v eshopu.