• Detail firmy

Dana Kuncová

Základní popis

Výroba a prodej

Adresa

Vysokov 19
549 12 Vysokov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ: 
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Výroba a prodej dortových svíček

Výroba a prodej dortových svíček s držáky a bez držáků, tenkých obětních, Sakur, vánoční svíčky na stromek a do lampionů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 630 386
E-mail: kuncova.dana@centrum.cz
WWW: www.dana-kuncova-vysokov.firmy.cz

Kontaktní osoba

Dana Kuncová - Jednatel

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

HELIX s. r. o. - truhlářství

Specializujeme se na zakázkovou truhlářskou výrobu. Zařizujeme veřejné a bytové interiéry, i atypickým nábytkem. Dodáváme kuchyně, bytový nábytek, kancelářský nábytek, dveře z masivu a další komponenty do interiérů, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Na našich stránkách naleznete fotogalerii realizovaných zakázek. Neváhejte nás navštívit!

Aranžování květin a zahrad

Specializujeme se na prodej dárkových a příležitostních kytic, smutečních vazeb, květinových výzdob na svatby včetně dekorací. Zajišťujeme návrhy dekorací do interiérů.