• Detail firmy

CASIA spol. s r.o.

Základní popis

Výroba flexibilních obalových folií.Potisková škála fólií a mat.z role na role,mat.do balících automatů,laminování a archování finálních výrobků.

Adresa

Krkonošská 565
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25968424
DIČ:  CZ25968424

Výrobky, činnosti

Fóliové obaly

Výroba flexibilních obalových folií.Potisková škála fólií a mat.z role na role,mat.do balících automatů,laminování a archování finálních výrobků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 173 131
Fax: +420 499 810 632
E-mail: casia@casia.cz
WWW: www.casia.cz

Kontaktní osoba

Karolina Bíbová - Jednatel

Lukáš Kult - Jednatel

Josef Synek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.