• Detail firmy

Ing. Luděk Vejvara

Základní popis

projektová dokumentace staveb - stavby pro bydlení, ubytování, služby a výrobu, studie, návrhy a výkresy nových staveb a rekonstrukcí, průmyslové areály, rodinné a bytové domy.

Adresa

Zahradní 1069/88
326 00 Východní Předměstí

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14692571

Výrobky, činnosti

Projekce staveb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 328 800
Mobil: +420 603 216 966
E-mail: vejvara@vejvara.cz
WWW: www.vejvara.cz

Kontaktní osoba

Ing. Luděk Vejvara - Jednatel

Telefon: 603 216 966
E-mail: vejvara@vejvara.cz
Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

Pošar František - STAVOGIPS

Naše společnost se věnuje doplňkovým stavebním pracím na zakázku. Zajišťujeme montáž suchých staveb, kompletní půdní vestavby ze sádrokartonu, montáž kazetových podhledů firmy AMF, montáž tepelné izolace KNAUF, ISOVER a malířské práce.

BEKROSTAV s.r.o.

Specializujeme se na výstavbu infrastruktury, komunikací a parkovacích míst. Rovněž provádíme rekonstrukce komunikací a revitalizace rybníků. Díky našemu strojnímu vybavení jsme schopni realizovat i zemní a výkopové práce. Věnujeme se také pokládce kamenné dlažby. Kompletní informace naleznete na našich webových stránkách.