• Detail firmy

ZAFI CZ spol. s r.o.

Základní popis

Výroba reklamy, velkoplošný tisk, reklamní samolepky, laminace, reklamní polepy aut, autobusů a tramvají, reklamní bannery, reklamní poutače, polepy výloh, vývěsní štíty, potištěné PVC plachty, grafický design. Zhotovíme reklamní předměty na přání.

Adresa

Šlechtitelů 1 (areál Grapo
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26796490

Výrobky, činnosti

Reklamní agentura

Kontaktní údaje

Telefon: +420 587 435 654
Fax: +420 585 221 076
WWW: www.zafi.cz

Kontaktní osoba

Adéla Volf - Jednatel

E-mail: zafi@zafi.cz

Petr Sofka - Jednatel

Mobil: 777 776 463
Další firmy v oboru

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

KONCEPT MASSMEDIA Katarzyna Batko

Koncept hromadných sdělovacích prostředků. "Vidíme krásnější." Za 20 let jsme pomáhají budovat image našich zákazníků. Individuální přístup ke každému a komplexní služby nás odlišuje. Plánujeme společně s komunikační strategií zákazníka. nás těší nejvíce, je úspěch našich zákazníků.