• Detail firmy

STAVBY- REKONSTRUKCE PEJŠA, s.r.o.

Základní popis

Provádíme kompletní novostavby rodinných domů na klíč. Realizujeme veškeré rekonstrukce staveb nebo památkových objektů

Adresa

Polní 1178
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26447606
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  20

Výrobky, činnosti

Zateplování fasád

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 687 079
Mobil: +420 602 259 677
Fax: +420 312 687 079
E-mail: stavby.pejsa@volny.cz
E-mail: pejsa@stavby-pejsa.cz
WWW: www.stavby-pejsa.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Pejša - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUA TRADE s.r.o.

Jsme dodavatelem designového vybavení koupelen. Poskytujeme komplexní služby v oblasti navrhování interiérů i výstavních expozic. Zpracujeme vše od návrhu interiéru a technických výkresů až po realizaci. Nabízíme odborné poradenství v oblasti bytové architektury. Zaměřujeme se na privátní, komerční i developerské projekty. Náš individuální přístup vždy vede k vytvoření jedinečného prostoru.

GREIF - AKUSTIKA, s.r.o.

Zabýváme se měřením hluku a akustickými studiemi pro firmy i fyzické osoby. Nabízíme výrobu a dodávku akustických zástěn, tlumičů hluku, akustických krytů, protihlukových dveří, tlumičů odfuku a mnoho dalšího. Nabízíme realizaci protihlukového opatření na klíč. Poskytujeme profesionální konzultace v oblasti měření a snižování hluku.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.