• Detail firmy

ANVEST s.r.o.

Základní popis

Nabízíme úpravy, rekonstrukce a dokončovací práce na dřevostavbách - spárování roubení, rákosové zateplení, hliněné omítky, konopná izolace, tepelně akustická izolace, přírodní nátěry a další. Prodáváme ekologické a přírodní stavební materiály.

Adresa

Fügnerova 78
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62967665

Výrobky, činnosti

Zednické práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 240 951
Mobil: +420 736 778 909
E-mail: anvest@anvest.cz
WWW: www.anvest.cz

Kontaktní osoba

Roman Lamer - Jednatel

Mobil: +420 777 094 251
Další firmy v oboru

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.