• Detail firmy

MEP-rozváděče s.r.o.

Základní popis

Výroba rozváděčů a kovových výrobků pro elektrotechniku a elektroniku.

Adresa

Nádražní 401
250 64 Hovorčovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27236099

Výrobky, činnosti

Výroba rozvaděčů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 283 930 110
Fax: +420 283 930 126
E-mail: mep@mep-rozvadece.cz
WWW: mep-rozvadece.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jiří Hála - Jednatel

Pavel Hron - Jednatel

Mobil: 602 214 721

David Jelínek - Jednatel

Další firmy v oboru

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

VF.ELECTRIC s.r.o.

Specializujeme se na prodej elektroinstalačního materiálu, spotřebičů a elektroniky. Nabízíme nářadí, zahradní techniku, vybavení pro dům, navigaci, autopříslušenství, hodinářské zboží, bílá elektronika, hudební nástroje apod. Navštivte nás v našich kamenných prodejnách v Uhlířských Janovicích a Kolíně.

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.