• Detail firmy

Devo Group, a.s.

Základní popis

V oblasti "public relations" se zaměřujeme na propagaci a pořádání kulturně-společenských a sportovních akcí. V RÁMCI SLUŽEB V OBLASTI DEVELOPMENTU SE ZAMĚŘUJEME PŘEDEVŠÍM NA

Adresa

Jemnická 345/5
140 00 Praha 4 - Michle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26207001

Výrobky, činnosti

Projektování budov

Kontaktní údaje

Telefon: +420 241 480 400
E-mail: devo@devo.cz
WWW: www.devo.cz

Kontaktní osoba

Vojislav Sparavalo - Předseda představenstva

Ing. Dejan Sparavalo

Ing. Petr Bena

Další firmy v oboru

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

STATIKA AT s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti statiky se specializací na rekonstrukce půdních prostor, zděných budov a objektů. Součástí poskytovaných služeb je zpracování stavebně technických průzkumů, projektů pro návrh stavby a stavební povolení, prováděcích projektů, posudků a studií. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti společnosti.