• Detail firmy

AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o.

Základní popis

Provádíme výcvik řízení motorových vozidel všech skupin, školení řidičů včetně přezkušování, kondiční jízdy, měření emisí, autobusová a nákladní doprava

Adresa

Kosmova 4721
430 01 Chomutov

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47781611
DIČ:  CZ47781611
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  5000000

Výrobky, činnosti

Školení a semináře

Kontaktní údaje

Telefon: +420 474 624 118
Mobil: +420 602 569 373
E-mail: autoskola.omega@tiscali.cz
E-mail: michal.kratochvil@seo-optimalizace.info
WWW: www.autoskola-omega.cz

Kontaktní osoba

Josef Dvořák - Jednatel

Čeněk Schönbek - Jednatel

Oldřich Karásek - Jednatel

Aleš Machačný - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Igor Vyznal

Provozuji svářečskou školu a zajišťuji prodej svářecích strojů Omicron, kterými je vybavena i naše svařovna. Výuce svařování se věnuji již od roku 2000. Nabízím základní kurzy svařování, zaškolení a přezkoušení svářečů, svářečské zkoušky i rekvalifikační kurzy. Veškeré kurzy, školení a zkoušky jsou v souladu s evropskými normami. Nabídku kurzů a ceník naleznete na webových stránkách firmy.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.