• Detail firmy

ELEKTRO FILIP, s.r.o.

Základní popis

Montáž, servis a revize elektrických zařízení a hromosvodů. Nabídka kompletního servisu. Prodej elektroinstalačních materiálů

Adresa

Nám. T.G.Masaryka 21
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26083361
DIČ:  CZ26083361

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 381 212 695
Telefon: +420 381 212 294
Telefon: +420 381 212 694
Fax: +420 381 212 693
E-mail: tomas.filip@elektrofilip.cz
E-mail: frantisek.filip@elektrofilip.cz
WWW: www.elektrofilip.cz

Kontaktní osoba

František Filip - Jednatel

Další firmy v oboru

Milan Dvořák - Elektro a revize

Provádíme kompletní elektroinstalační práce. Naší specializací jsou montáže, opravy a revize elektrických zařízení do 1000 V. Zpracujeme projektovou dokumentaci, další technické a poradenské služby v oblasti elektrických instalací, odstraníme závady vyplývající z elektronických revizí. Obraťte se na nás, naši zkušení a kvalifikovaní pracovníci odvedou kvalitní práci, určitě budete spokojeni.

ELEKTRO - TEL Radislav Homolka

Provádíme protlaky a řízené podvrty pod komunikacemi, kontroly kanalizací kamerou a její čištění. Vyvážíme domovních čističky odpadních vod, septiky, žumpy, ale vyvážíme a čistíme také lapoly. Nabízíme svařování polyetylenových potrubí. Dále provádíme zemní a výkopové práce, instalujeme kabelové přípojky, lokalizujeme poruchy na kabelech. Pracujeme zejména v Českých Budějovicích a jejich okolí.

K-DIGI s.r.o.

Velkoobchodní i maloobchodní prodej potahových autofólií. Přímý dovoz belgických autofólií Grafiwrap. Výhradní dovoz autofólií VViViD vinyl pro Českou a Slovenskou republiku. Kompletní sortiment na jednom místě. Provádíme celopolepy, tónování skel. Zabýváme se prodejem zboží pro instalaci a provozování společných televizních antén, satelitních rozvodů, kabelových rozvodů, optiky atd.