• Detail firmy

Ing. arch. Lubomír Korčák

Základní popis

Typové projekty rodinných domů se zaměřením na nízkorozpočtové domy. Úprava typového projektu s individuálním přístupem k zákazníkovi.Zpracujeme individuální projekty rodinných domů dle vašich požadavků.

Adresa

U Trojice 2094/3
370 04 České Budějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72114606
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projektové práce

Typové projekty rodinných domů se zaměřením na nízkorozpočtové domy. Úprava typového projektu.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 606 307 000
Mobil: +420 777 307 944
Fax: +420 377 992 227
E-mail: projektydomu@projektydomu.cz
WWW: www.projektydomu.cz

Kontaktní osoba

Ing. Lubomír Ing.Korčák - Majitel

Telefon: 777 307 944
Další firmy v oboru

AVEMY s.r.o.

Zabýváme se projektováním, dozorováním, stavební fyzikou a realizací staveb. Našim zákazníkům poradíme s umístěním stavby na pozemku a navrhneme studii RD, BD, či haly včetně řešení interiéru, ať již prostorového či barevného. Součásti poskytovaných služeb je i projektová dokumentace, potřebná stavební povolení či prováděcí projekt. Vyřídíme Vám žádost na kotlíkovou dotaci.

AGP - nova spol. s r.o.

Nabízíme kompletní zpracování všech fází předprojektové a projektové dokumentace. Zajišťujeme projektování občanských, zdravotnických, průmyslových, bytových, zemědělských staveb a objektů. Provádíme velkoformátový tisk a kopírování, skenování dokumentů a celkovou kompletaci projektové dokumentace.

NOCTA DESIGN s.r.o.

Zajišťujeme stavební dozor a služby koordinátora bezpečnosti práce na staveništi. V rámci stavebního dozoru kontrolujeme prováděné práce, soulad s PD a platnými předpisy, dodržování podmínek stavebního povolení, prověřování dodávek prací a přejímání dokončených dodávek. Koordinace BOZP na staveništi zahrnuje vypracování pánu BOZP, zpracování oznámení pro zadavatele, sledování prací na stavbě apod.