• Detail firmy

SKOLIT s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme likvidaci kovových odpadů, konstrukcí a technologií. Nakládáme s odpady vyjma nebezpečných. Prodáváme použité zboží.

Adresa

Holečkova 103/31
150 95 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26043602

Výrobky, činnosti

Likvidace odpadu

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 326 148
Fax: +420 257 326 138
E-mail: skolit@skolit.cz
WWW: www.skolit.cz

Kontaktní osoba

Martin Peterka - Jednatel

Mobil: +420 602 226 011
Další firmy v oboru

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.