• Detail firmy

H.I.T.E., s.r.o.

Základní popis

Zodpovědná správa počítačových sítí zahrnuje: technická podpora a opravy hardwaru, instalace, konfigurace a správa operačních systémů, konfigurace a průběžná správa sítě, optimalizace provozu a výkonu, průběžná péče o bezpečnost dat

Adresa

Plamínkové 1592/4
140 00 Praha 4 - Nusle

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15888673
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  5
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa počítačových sítí

Kontaktní údaje

E-mail: hite@hite.cz
WWW: www.hite.cz

Kontaktní osoba

Ing. Tomáš Vohradský - Jednatel

Lucie Pešková - Jednatel

Telefon: +420 241 402 567
Fax: +420 241 402 603
Další firmy v oboru

GREVIS a. s.

Výstavba a servis telekomunikačních sítí na klíč. Údržba a servis STA, slaboproudé rozvody. Provádíme zemní a výkopové práce, přípojky kanalizace, vody, plynu a nn. Opravy komunikací.

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.