• Detail firmy

Marta Lanšperková

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Poskytujeme poradenství v této oblasti.

Adresa

Hložkova 755
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67023801

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 277 058
E-mail: marta@lansperk.cz
WWW: www.ucetnictvi.lansperk.cz

Kontaktní osoba

Marta Lanšperková - Majitel

Další firmy v oboru

Ing. Radovan Kojecký

Věnujeme se vedení účetnictví, zpracování mezd a daní pro malé a střední podniky, a to včetně poradenství ve všech zmíněných oborech. Zaměřujeme se na lokality Holešov, Zlín, Kroměříž a okolí.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

ADRESDATA spol. s r. o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví pro právnické i fyzické osoby. Zajišťujeme vedení účetnictví, zpracování podvojného účetnictví, mzdovou agendu, zpracování daňových přiznání, zastupování klientů na úřadech a další služby, které s účetnictvím souvisí, včetně přehledů zdravotního a sociálního pojištění.