• Detail firmy

bb gruppe, s.r.o.

Základní popis

Stavíme nízkoenergetické a pasivní rodinné domy na klíč včetně projektu, základové desky a zařízení staveniště. Vynikající izolační vlastnosti klimatické stěny 0,14W/m2K, prosklení 0,60W/m2K. Ocenění TOP DŮM 2003/2004/2005/2007. DŮM ROKU 2008.

Adresa

Klikatá 353/13
158 00 Praha 5 - Jinonice

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27117995
DIČ:  CZ27117995

Výrobky, činnosti

Stavební firma

Kontaktní údaje

E-mail: info@bbgruppe.cz
WWW: www.bbgruppe.cz

Kontaktní osoba

Roman Blažek - Jednatel

Další firmy v oboru

SAOS s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Stavíme a rekonstruujeme bytové domy i komerční budovy. Provádíme zateplování a sanace objektů (izolace proti vlhkosti a vodě), ekologické rozebrání střech (azbest), demoliční a vyklízecí práce. Působíme především v Praze a okolí, po dohodě také po celé ČR. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.