• Detail firmy

ARCO technik, s.r.o.

Základní popis

Provádíme obrábění technických plastů. Prodáváme vodiče pro vinutí, izolace a další materiály pro výrobu elektrických přístrojů.

Adresa

Kutnohorská 288/82
109 00 Praha 10 - Dolní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25082205

Výrobky, činnosti

Provádíme obrábění technických plastů.

Prodáváme vodiče pro vinutí, izolace a další materiály pro výrobu elektrických přístrojů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 346 466
E-mail: info@arco.cz
WWW: www.arco.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jan Turek - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

EKOSTAV a.s.

Zabýváme se pozemním stavitelstvím. Provádíme výstavbu a rekonstrukce inženýrských sítí, ražení štol, hloubení šachet, výrobu a montáž důlní výztuže, izolace proti zemní vlhkosti při provádění podzemních děl, sanace podzemních i jiných objektů, rekonstrukce objektů i bytů, zemní práce, dokončovací práce, výrobu a montáž betonářské výztuže a další.

Ing. Jan Vandrovec

Zabýváme se aplikací energeticky vysoce účinných stříkaných izolací z polyuretanových pěn. Izolace provádíme v novostavbách, rekonstruovaných objektech nebo modernizujeme stávající izolace.