• Detail firmy

Stavel spol. s. r. o.

Základní popis

- Návrh, montáž, servis a maloobchodní i velkoobchodní prodej centrálních vysavačů značek HUSKY a DISAN. Regionální zástupce pro Zlínský kraj. Centrální vysavače do bytů, rodinných domů, penziónů a jiných komerčních, či průmyslových prostor.

Adresa

U Tescomy 131
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60752203
DIČ:  CZ60752203
Rok založení:  1995
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontáže na klíč

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 219 825
Mobil: +420 603 447 410
Fax: +420 577 219 825
E-mail: jaroslav.kopcil@husky.cz
WWW: www.stavel.com
WWW: husky.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Kopčil - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.

PMP Zlín, s.r.o.

Zabýváme se projektováním a montážemi EZS a EPS. Dodáváme kamerové a docházkové systémy, IT systémy, telefonní systémy, projekční techniku aj. Instalujeme počítačové sítě, systémy strukturované kabeláže, televizní a satelitní systémy. Provádíme ozvučení hal, sportovišť, bazénů, kin, ale i domácností. Více informací o činnosti firmy naleznete na našich webových stránkách.

SVÁŘEČKY-OBCHOD.CZ

Zabýváme se prodejem svářecí techniky, kompresorů, zahradní techniky a také dílenského vybavení. Nabízíme širokou nabídku produktů od tuzemských i zahraničních výrobců. Dodáváme svářečky, kovoobráběcí stroje, pily, pneumatické a Aku nářadí, stavební stroje, krbová kamna, dřevoobráběcí stroje, elektrocentrály, plynové spotřebiče, stojanové vrtačky, zahradní techniku a mnoho dalšího.