• Detail firmy

Polčič Ivo

Základní popis

Prodej sádrokartonu, tepelné izolace, malířských a fasádních barev. Půjčovna nářadí.

Adresa

Fialka 257
273 51 Unhošť

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64754260

Výrobky, činnosti

prodej - dveře PORTA

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 698 879
Mobil: +420 723 634 966
E-mail: polcic.ivo@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivo Polčič - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

JC Montáže

Vyrábíme a montujeme garážová a průmyslová vrata HÖRMANN (sekční, rolovací) a vjezdové brány (nosné, samonosné, křídlové) v povrchové úpravě pozink. Vrata a brány dodáváme včetně pohonů. Dále se zabýváme dodávkou a montáží stínící techniky. Instalujeme předokenní rolety, markýzy, interiérové a exteriérové žaluzie - vertikální i horizontální, sítě proti hmyzu apod. Více info na našich stránkách.

L.SKR s.r.o.

Zabýváme se výrobou zahradních branek a bran značky SAVAN. Vyrábíme posuvné a průmyslové křídlové brány, garážová vrata nebo kované oplocení. Součástí naší nabídky je kompletní sortiment příslušenství a doplňků. Zajišťujeme montáže, instalace a odborné poradenství. Jsme schopni realizovat i atypickou výrobu dle Vašich návrhů.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.