• Detail firmy

STAvební SErvis Mělník, spol. s r.o.

Základní popis

Pro rekonstrukce a novostavby zajišťujeme montáže sádrokartonu, strojních omítek, zateplovacích systémů, fasád a litých podlah. V naší nabídce nechybí stavební materiál, stavební práce a odborné poradenství

Adresa

Nádražní 3731
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27172023

Výrobky, činnosti

Stavební doplňky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 670 054
Mobil: +420 731 583 092
Fax: +420 315 670 325
E-mail: stavsem@stavsem.cz
WWW: www.stavsem.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Šnajdr - Jednatel

Mobil: +420 603 813 772

Zbyněk Šnajdr - Jednatel

Další firmy v oboru

ALUCA s r.o.

Nabízíme kompletní stavební činnost a projektovou dokumentaci. Stavíme rodinné domy na klíč. Zaměřujeme se na kompletní realizace střech na zakázku. Zhotovujeme šikmé a ploché střechy. Zajišťujeme hydroizolace podzemního zdiva, pokrývačské práce, klempířské práce, rekonstrukce bytových jader, bourací a zemní práce. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.