• Detail firmy

InfoSecur s.r.o.

Adresa

Topolová 646
289 24 Milovice - Mladá

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27655717
DIČ:  CZ27655717

Výrobky, činnosti

Správa sítí a systémů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 310 562
Mobil: +420 774 166 832
Fax: +420 312 310 062
E-mail: info@infosecur.cz
WWW: www.infosecur.cz

Kontaktní osoba

Bc. Jindřich Hlavatý

Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

Pavel Vácha

Specializujeme se na průmyslové a bytové elektroinstalace - slaboproud. Realizujeme rozvody domovních telefonů, instalace a revize hromosvodů, revize elektrozařízení, satelitní a televizní rozvody, počítačové sítě, pohony vrat a bran a mnoho dalšího. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete kompletní informace o činnosti firmy, včetně referencí.