• Detail firmy

DIRECT ALPINE s.r.o.

Základní popis

Výroba sportovního oblečení určeného pro náročnější aktivity.Na základě vašich požadavků zajistíme výrobu oblečení na zakázku nebo dodání hotových produktů přesně dle Vaší specifikace (loga, potisky, výšivky).

Adresa

Kateřinská 138
460 02 Liberec

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27277364
DIČ:  CZ27277364

Výrobky, činnosti

Sportovní oblečení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 751 884
Fax: +420 482 751 884
E-mail: office@directalpine.com
WWW: www.directalpine.com

Kontaktní osoba

Radek Nováček - Jednatel

Další firmy v oboru

PROCENTRUM Design, s.r.o.

Hlavní náplní naší společnosti je kompletní realizace potisku textilu a jiné konfekce. Zajišťujeme sítotisk, transferový tisk a reklamní potisk. Tiskneme na textil, sportovní oblečení a produkty pro fanshopy, startovní čísla a jakékoliv jiné reklamní předměty. Zabýváme se rovněž výrobou sportovního oblečení. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Rejoice, s.r.o.

Věnujeme se výrobě a prodeji kvalitního sportovního oblečení pro muže, ženy i děti. Široký sortiment oděvních doplňků. Naše produkty poznáte podle loga kopretiny, které nechybí na žádném z našich produktů. Nakupovat můžete přes e-shop nebo v síti našich kamenných prodejen.

Miluše Hrubá - SWIM - RELAX

Zabýváme se prodejem plaveckého vybavení. Nabízíme široký sortiment plavek, plaveckých brýlí, čepic a ploutví. Dále prodáváme plavecké a tréninkové pomůcky a další potřeby pro plavání, např. plážovou obuv, batohy, tašky, ručníky a mnoho jiného. Nakupovat můžete v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází v Praze 4 - Podolí, v areálu plaveckého stadionu. Otevřeno máme denně.