• Detail firmy

NUPSESO CZ, s.r.o.

Základní popis

Provádíme digitalizaci i skenování výkresů do maximálního formátového rozměru a archivaci výkresů. Prodáváme skenovací zařízení a skenovací software.

Adresa

Počernická 3225
108 00 Praha 10 - Strašnice

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25198319

Výrobky, činnosti

Skenování a digitalizace dokumentů

Kontaktní údaje

E-mail: nupseso@nupseso.cz
WWW: www.nupseso.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Zdeněk Melichar - Jednatel

Ing. Zdeněk Melichar, CSc. - Jednatel

JAROSLAV VOLF - Prokurista

Mobil: +420 734 632 373
E-mail: jvolf@nupseso.cz
Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.