• Detail firmy

MIPA CZ s.r.o.

Adresa

Barandov 255
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25046543

Výrobky, činnosti

kovovýroba

Výroba,vývoj a opravy dopravníků,kontejnerů,jednoúčelových strojů,sváření v ochranné atmosféře CO2,AGA-MIX,přesné svařování,ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 725 680
Mobil: 602 542 680
WWW: WWW.MIPACZ.CZ

Kontaktní osoba

Pavel Průša - Jednatel

Mobil: 602 542 681

Karel Trnka - Jednatel

Další firmy v oboru

Renkard s.r.o.

Nabízíme výrobu a renovaci kardanových a klikových hřídelí, homokinetických kloubů pro nákladní, osobní a zemědělskou techniku. Zajišťujeme zámečnické, frézařské, svářečské a kompletní kovoobráběčské práce na zakázku. Zhotovujeme strojní součásti pro automobily, zemědělské a stavební stroje.

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.