• Detail firmy

PORFIX CZ a.s.

Základní popis

Moderní architekti, stavitelé a investoři, každý z nich má jiná kritéria pro výběr stavebního materiálu. PORFIX je komplexní stavební systém, ze kterého postavíte celou zděnou část hrubé stavby. To znamená rychlou a přesnou výstavbu.

Adresa

Kladská ul. 464
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  60108924

Výrobky, činnosti

Tvárnice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 841 519
Telefon: +420 499 859 502
Fax: +420 499 859 534
E-mail: marketing@qpor.cz
E-mail: sekretariat@porobeton.cz
WWW: www.porobeton.cz

Kontaktní osoba

MUDr. Martin Kováč - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GREEN PLANET Investment s.r.o.

Zabýváme se výrobou transportních boxů, plastových palet a plastových chodníků, které jsou 100 % recyklovatelné. Vyrábíme pro automobilový, plastikářský, gumárenský a potravinářský průmysl.

STAVANT CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na provádění pozemních staveb na klíč. Realizujeme rekonstrukce a výstavbu rodinných domů, bytů i menších průmyslových staveb. Provádíme zemní práce, malířské a natěračské práce, sádrokartonářské práce včetně montáže minerálních podhledů, rekonstrukce bytových jader a sociálních zařízení.

Václav Trajer

Zajišťuji korektury českého jazyka. Provádím jazykové korektury diplomových prací, opravuji rukopisy, referáty, brožury a jiné česky psané texty. Pracuji s veškerými formáty. Další činností, kterou se zabývám, jsou překlady z českého jazyka do angličtiny. Garantuji profesionální služby, rychlost a kvalitu.