• Detail firmy

JINA s.r.o.

Základní popis

Výroba a montáž konstrukcí ocelových hal - opláštění, prosvětlení, kompletní dodávky na klíč. Vyhotovení projektové dokumentace. Použití hal - skladové, výrobní, prodejní, sportovní. Dodávka a montáž jeřábových drah a jeřábů.

Adresa

Božice č.386
671 64 Božice

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25516612
DIČ:  CZ25516612
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  25

Výrobky, činnosti

Montáž ocelových konstrukcí průmyslových objektů

- montáž

Kontaktní údaje

Telefon: +420 519 513 000
Fax: +420 519 513 000
E-mail: info@jina.info
WWW: www.montovanehaly.cz

Kontaktní osoba

Jiří Fribert - Jednatel

Mobil: 731 616 061
Další firmy v oboru

TERRAN

Specializujeme se na výrobu a prodej betonových střešních krytin, které vynikají díky přesnosti rozměrů, maximální vodotěsnosti a mrazuvzdornosti. Nabízíme ploché betonové krytiny, bobrovky, krytinu na bungalov a kompletní příslušenství střech. Vše dodáváme v mnoha variantách provedení dle potřeby Vaší stavby. Na naše výrobky poskytujeme 30-letou záruku.

VHZ-DIS, spol. s r.o.

Specializujeme se na výrobu zařízení pro vodohospodářské stavby, dodávky staveb a projekční a poradenské služby. Zajistíme projekci a dodávku technologických celků pro čistírny odpadních vod, čerpací stanice, úpravny vody, vodojemy, vodní hospodářství pro průmysl, bioplynové stanice. Technologické celky také rekonstruujeme a modernizujeme.

ELG LEGIMA spol. s r.o.

Zabýváme se zpracováním, výkupem a recyklací kovového odpadu. Zaměřujeme se na odpady z nerezové oceli a speciální slitiny. Vykupujeme legované odpady, jejichž prvky jsou nikl, chrom, molybden. V oblasti speciálních slitin se soustřeďujeme především na nástrojové a rychlořezné oceli, tvrdokov, titan a slitiny obsahující např. chrom, wolfram, molybden, vanad, kobalt apod.