• Detail firmy

POLYGAS, s.r.o.

Základní popis

Výstavba VVTL a VTL plynovodů a produktovodů ,Revizní, poradenská a lektorská činnost,Provoz a údržba plynárenských zařízení a průmyslových plynovodů činnosti provádíme v celé ČR a v zahraničí

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25936832
DIČ:  CZ25936832
Rok založení:  1992
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výstavba plynovodů a plynových přípojek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 411 668
E-mail: hlavac@polygas.cz
E-mail: polygas@polygas.cz
WWW: www.polygas.cz

Kontaktní osoba

Petr Pavelka - Jednatel

Mobil: +420 602 411 651

Jaromír Hlaváč - Jednatel

Další firmy v oboru

AAC Pragocel s.r.o.

Prodej širokého sortimentu hutních materiálů: třecích brzdových pásů, kovaných tyčí, brzdového obložení, ložiskových domků, hřídelových spojek, nerezových fitinek, geotextilií, mosazných tyčí, grafitového těsnění, betonářské oceli, kruhové, ploché, čtvercové a šestihranné ocele, mosazných materiálů, potrubního příslušenství, elektromotorů, řemenů a řemenic či stěračů pásových dopravníků.

AVD Tichá s.r.o.

Zajišťujeme opravy a kompletní rekonstrukce budov, rekonstrukce rodinných domů, rekonstrukce bytů a bytových jader, izolace budov, zateplování fasád domů. Věnujeme se zemním a výkopovým pracem a stavebnictví.

ZKM Praha s.r.o.

Specializujeme se na technické zařízení budov, vytápění, klimatizaci, vzduchotechniku, vodu, plyn, regulaci. Zajistíme projekci, dodávku, montáž a záruční i pozáruční servis. V nabídce máme tepelná čerpadla, solární kolektory, podlahové vytápění Rehau a další. Dodáme projektovou dokumentaci pro všechny stupně stavebního řízení.