• Detail firmy

Stloukalovi, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme, tiskneme a prodáváme svatební oznámení a novoročenky - PF. Máme vlastní vzory jak na PF tak i na svatební oznámení novoročenky a novoroční přání. Prodáváme u nás na kanceláři i on-line, dodání do 7 dnů.

Adresa

Pionýrská 536
679 02 Rájec - Jestřebí

Okres: Blansko
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26911469

Výrobky, činnosti

Vyrábíme, tiskneme a prodáváme

svatební oznámení a novoročenky - PF. Máme vlastní vzory jak na PF tak i na svatební oznámení novoročenky a novoroční přání.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 516 433 508
Mobil: +420 774 279 107
Mobil: +420 731 515 646
E-mail: stloukalovi@stloukalovi.cz
WWW: www.stloukalovi.cz

Kontaktní osoba

Alena Stloukalová - Jednatel

Antonín Stloukal - Jednatel

Další firmy v oboru

Radomír Havlík - Premiera Sweet

Vyrábíme a dodáváme reklamní sladké a slané zboží dle Vašeho návrhu. Nabízíme reklamní cukrovinky, reklamní bonbóny, reklamní lízátka, reklamní čokolády, reklamní žvýkačky, reklamní želatinové bonbóny, reklamní balení kávy a mnoho dalšího. Zabýváme se výrobou reklamních krabiček, obalů a UV tisk plechovek.

JASYKO DOKUMENT

Specializujeme se na služby v oblasti tisku, kopírování, skenování, laminování, vazby dokumentů nebo výroby razítek. Zajišťujeme velkoformátové kopírování a tisk až do rozměru A0, skenování až do rozměru A0.

HEDA export-import, spol. s r. o. - dřevěné hračky a loutky

Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej českých dřevěných hraček, loutek, maňásků, loutkových divadel, didaktických pomůcek Montessori, bytových a módních doplňků a smaltovaných šperků. Hlavním sortimentem jsou loutky všech velikostí a materiálů, pohádkové i známých postaviček Spejbla, Hurvínka a Máničky vyráběné v licenci a se souhlasem Divadla Spejbla a Hurvínka v Praze.