• Detail firmy

FADUP, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví pro menší a střední firmy a pro OSVČ na základě našich 15tiletých zkušeností.

Adresa

Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26186519
DIČ:  CZ26186519
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 227 986
E-mail: michaelapilarova@atlas.cz
E-mail: mariepilarova@seznam.cz
WWW: www.fadup.cz

Kontaktní osoba

Marie Pilařová - Jednatel

Mobil: +420 777 228 946

JAROMÍR PILAŘ - Jednatel

Další firmy v oboru

Doc. Ing. Miroslav Hájek, Ph.D.

Zajišťujeme zavádění nákladového účetnictví materiálových toků dle platných norem. Zpracování finanční analýzy Vaší společnosti. Zpracováváme nefinanční část výročních zpráv dle příslušných norem. Zpracováváme environmentální manažerské účetnictví, nebo účetnictví udržitelného rozvoje. Navrhujeme a zpracováváme propagaci firem v oblasti udržitelného rozvoje. Nabízíme vhodné veřejné podpory.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.