• Detail firmy

FADUP, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví pro menší a střední firmy a pro OSVČ na základě našich 15tiletých zkušeností.

Adresa

Přívozní 1054/2
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26186519
DIČ:  CZ26186519
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 227 986
E-mail: mariepilarova@seznam.cz
E-mail: michaelapilarova@atlas.cz
WWW: www.fadup.cz

Kontaktní osoba

Marie Pilařová - Jednatel

Mobil: +420 777 228 946

JAROMÍR PILAŘ - Jednatel

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.

PREMISOFT s.r.o.

Naše účetní kancelář poskytuje kompletní vedení účetnictví pro různé organizace. Nabízíme externí a interní účetní služby, mzdový servis, účetní supervize a controlling, hromadná i individuální účetní školení, účetní školení na míru Vašim požadavkům, implementace SW Premier do firemního prostředí, administraci datových schránek, služby mzdového účetnictví, měsíční přehledy a mnoho dalšího.