• Detail firmy

VIATEX, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme komplexní služby v oblasti dopravního značení. Opravy a montáž svodidel. Provádíme vodorovné dopravní značení.

Adresa

Belgická 4855
466 05 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62740539

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby v oblasti dopravního značení.

Opravy a montáž svodidel. Provádíme vodorovné dopravní značení. Zajistíme návrh, projednání, schválení a realizaci dopravně-inženýrských opatření.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 384 678
Mobil: +420 602 345 449
E-mail: viatex@viatex.cz
E-mail: olah@viatex.cz

Kontaktní osoba

Juraj Oláh - Jednatel

Další firmy v oboru

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.

Zakład Produkcji Elementów Drogowych S.C. Elżbieta i Waldemar Woźniak

Naše výrobky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu, který výrazně ovlivňuje kvalitu a estetické prvky. Patníky, bariéry, Desky mají vynikající odolnost proti povětrnostním vlivům, takže nemusíte ztrácet a ztrácí barvu. Tyto prvky z plastu se vyznačují nízkou hmotností může výrazně snížit náklady na dopravu.

DOPRAVNÍ ZNAČENÍ MĚLNÍK s.r.o.

Naše společnost zajišťuje projekci, prodej, instalaci a pronájem trvalého i provizorního dopravního značení. Nabízíme dopravní značení vodorovné i svislé a patříme mezi jednu z nejvýznamnějších firem na Mělnicku v tomto oboru. Dopravní značení instalujeme i na různých kulturních, společenských či sportovních akcích. Reference naleznete na našich webových stránkách.