• Detail firmy

JAROSLAV ŠPAČEK - INSTALATÉRSTVÍ

Základní popis

Instalace vody a topení do bytových jednotek i firem. Zhotovení venkovní kanalizace, výměna kotlů i vodoměrů a rekonstrukce topení.

Adresa

Tomkova 30
549 54 Police nad Metují

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  13544811
Rok založení:  1990
Počet zaměstnanců:  2
Roční obrat:  1000000

Výrobky, činnosti

Sanitární zařízení pro mateřské školy a jesle

Kontaktní údaje

Telefon: +420 491 543 460
Mobil: +420 602 153 708

Kontaktní osoba

Jaroslav Špaček - Majitel

Další firmy v oboru

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

TILLMAN spol. s r.o.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem plotů, pletiva a vodoinstalačního materiálu. Prodáváme rovněž potřeby pro dům a zahradu, jako např. nářadí, hadice, zavlažovací program HT potrubí a mnoho dalšího.

SINTOP s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na služby v oblasti voda - topení - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáže ústředního vytápění, plynu, zdravotní techniky a servis plynových spotřebičů. Působíme v regionu východních Čech. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.