• Detail firmy

OSF 2000, s.r.o.

Základní popis

Provádíme stavební výrobu se specializací na zhotovení zateplovacích systémů panelových domů a opravy či rekonstrukce střech i zateplení.

Adresa

Jičínská 121/13
460 10 Liberec XVIII - Karlinky

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25038192

Výrobky, činnosti

Hlavní stavební výroba HSV

Stavební výroba se specializací na zhotovení zateplovacích systémů panelových domů a opravy a rekonstrukce střech včetně zateplení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 108 504
Mobil: +420 603 802 067
E-mail: petr.cechura@ost2000.cz
WWW: www.osf2000.cz/

Kontaktní osoba

Petr Čechura - Ředitel

Telefon: 482 736 892
E-mail: petr.cechura@ost2000.cz

Ladislav Tomáš - Jednatel

Další firmy v oboru

Stavby Javůrek s.r.o.

Zabýváme se prováděním staveb a zajištěním technického i stavebního dozoru. Stavíme rodinné domy na klíč, rekonstruujeme rodinné domy, revitalizujeme panelové domy a zateplujeme budovy. Působíme v regionech Liberec, Česká Lípa a okolí.

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.