• Detail firmy

LANET servis s.r.o.

Základní popis

Správa a realizace počítačových sítí, administrace podnikových informačních systémů. Nabídka dodávek hardwaru a softwaru a zabezpečovací techniky.

Adresa

Návětrná 1170/6
152 00 Praha 5 - Hlubočepy

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27611744
DIČ:  CZ27611744

Výrobky, činnosti

Výpočetní technika

- dodávky - instalace operačních systémů Linux a Windows

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 299 281
Fax: +420 222 961 665
E-mail: lanetservis@lanetservis.cz
WWW: www.lanetservis.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Lipold - Jednatel

Petr Dymeš - Jednatel

Mobil: +420 603 912 380
Další firmy v oboru

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

DINASYS

Dodáváme informační a orientační systémy do interiérů a exteriérů, které mohou být vybaveny i hmatovými prvky a Braillovým písmem. Nabízíme orientační plánky, orientační mapy, orientační tabulky, orientační popisné štítky, orientační cedulky, akustický orientační majáček, popisné štítky v Braillově písmu, hmatové orientační systémy, vodící linie a pásy i dveřní cedulky.