• Detail firmy

Prague Global Services, s.r.o.

Základní popis

Jsme dynamická IT společnost, která se zaměřuje především na dodávku IT služeb v oblasti komunikací, spolupráce, instant messagingu a komunitních aplikací. Provádíme implementace, ale rovněž i konzultace při výběru a doporučení vhodného řešení.

Adresa

Újezd 450/40
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27158136

Výrobky, činnosti

Dodávka IT služeb

Kontaktní údaje

Telefon: +420 257 007 600
Mobil: +420 605 262 263
E-mail: info@pgs.cz
WWW: www.pgs.cz

Kontaktní osoba

Tomáš John - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Roman Ševčík

Specializujeme se na tvorbu uživatelských aplikací v Excelu na míru včetně programování VBA. Nabízíme komplexní ekonomické služby, vedení daňové evidence, účetnictví, mzdy, poradenství a další. Zabýváme se vypracováváním kompletních akreditačních žádostí u MŠMT k pořádání rekvalifikačních kurzů.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.