• Detail firmy

Lors Hronov, s.r.o.

Základní popis

Velkoobchodní prodej dárkových předmětů, keramického zboží a replik zbraní.

Adresa

Hostovského 237
549 31 Hronov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25977539
DIČ:  CZ25977539

Výrobky, činnosti

Repliky a makety zbraní, dárkové předměty

- různé dárky a zproztředkovací služby v oblasti obchodu a služeb

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 857 453
E-mail: lors@lors.cz
WWW: www.lors.cz

Kontaktní osoba

Luboš Šroll - Jednatel

Telefon: +420 491 483 280
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.