• Detail firmy

KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.

Základní popis

Naše slévárna uspokojuje požadavky v oblasti kusové a malosériové výroby. Více jak stoletá tradice Královopolské slévárny ve výrobě odlitků je pro vás zárukou odbornosti a kvality v dodávkách odlitků.

Adresa

Křižíkova 3004/68h
660 90 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63491001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyrábíme široký sortiment statických odlitků.

Vyrábíme široký sortiment statických odlitků do písku. Standardní odlitky pro strojní zařízení jsou odlévány z konstrukčních ocelí.

Kontaktní údaje

Telefon: +4205 130 341 700
Mobil: +420 603 857 783
Mobil: +420 731 512 924
Fax: +420 532 041 723
E-mail: sales@kpslevarna.cz
E-mail: slevarna@kpslevarna.cz
WWW: www.kpslevarna.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Herzán - Jednatel

ing. Pavel Krkoška - Jednatel

Ing. MARTINA HUDCOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

BIBUS METALS s.r.o. - titan a niklové slitiny

Dodáváme titan (Grade 1 až Grade 4) a jeho slitiny (6Al4V, ELI, Grade 9), nikl a niklové slitiny (Monel, Inconel, Incoloy, Nimonic a další), a to dráty, tyče, plechy, fólie, trubky, fitinky, spojovací, svařovací materiál. Sklad máme v Brně. Specialitou jsou odstředivě lité trubky a kované kroužky až do 6 m průměru, a to i v nerezové oceli. Jsme certifikovaný dodavatel do leteckého průmyslu.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.

REX, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradního a městského mobiliáře. Dále vyrábíme strojírenské odlitky a svařence nebo litinové obrazy. Nabízíme originalitu, eleganci a luxus za velmi příjemné ceny.