• Detail firmy

KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o.

Základní popis

Naše slévárna uspokojuje požadavky v oblasti kusové a malosériové výroby. Více jak stoletá tradice Královopolské slévárny ve výrobě odlitků je pro vás zárukou odbornosti a kvality v dodávkách odlitků.

Adresa

Křižíkova 3004/68h
660 90 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63491001
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyrábíme široký sortiment statických odlitků.

Vyrábíme široký sortiment statických odlitků do písku. Standardní odlitky pro strojní zařízení jsou odlévány z konstrukčních ocelí.

Kontaktní údaje

Telefon: +4205 130 341 700
Mobil: +420 603 857 783
Mobil: +420 731 512 924
Fax: +420 532 041 723
E-mail: sales@kpslevarna.cz
E-mail: slevarna@kpslevarna.cz
WWW: www.kpslevarna.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Herzán - Jednatel

ing. Pavel Krkoška - Jednatel

Ing. MARTINA HUDCOVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

REX, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zahradního a městského mobiliáře. Dále vyrábíme strojírenské odlitky a svařence nebo litinové obrazy. Nabízíme originalitu, eleganci a luxus za velmi příjemné ceny.

EUROKOV,s.r.o.

Specializujeme se na strojní obrábění a výrobu přesných součástí. Vyrábíme soustružené díly s frézovanými plochami, ploškami na klíč, vnějšími i vnitřními mnohohrany, broušenými průměry, vrtáním, závitováním, přímým ozubením, soustruženým nebo tvářeným vnějším závitem.